Warsztaty
Akademii Mocy

„Wspieramy dzieci w rozwoju emocjonalnym i społecznym, w budowaniu poczucia własnej wartości i wiary w siebie. Rodzicom pomagamy budować ciepłe relacje ze swoimi dziećmi – dające radość, spokój i poczucie wzajemnej bliskości.”

Ilustracja przedstawiająca ręce dzieci zbijające piątkę.
Logo Akademii Mocy
Założycielką i twórczynią programu Akademii Mocy jest Katarzyna Komoszewska, która od 2013 roku wspiera dzieci i ich rodziców na terenie Warszawy i nie tylko.

Dla chcących dowiedzieć się więcej o Pani Katarzynie i jej misji zapraszamy na stronę:

Warsztaty Akademii Mocy we Wrocławiu

To tu chcemy podzielić się z Państwem i Państwa dziećmi swoją wiedzą i umiejętnościami, kierując się miłością do pracy z dziećmi i wielkim podziwem do ich własnej mocy i potrzeby samorozwoju.
Katarzyna Narojczyk

Odkąd pamiętam chciałam pracować z dziećmi. Miałam na to różne pomysły – chciałam być nauczycielką języka polskiego, psychologiem, pracować w fundacjach na rzecz dzieci. To właśnie praca z dziećmi była wspólnym mianownikiem wszystkich tych projektów. Ostatecznie jestem właścicielką, a zarazem dyrektorką żłobków Minilandia, które istnieją już od 2013 roku. Ukończyłam studia pedagogiczne, obecnie realizuję studia podyplomowe w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju i zwiedzam Polskę uczestnicząc w różnorakich szkoleniach. Praca z dziećmi, poświęcanie im czasu i uwagi to moja pasja i źródło niesłabnącej zawodowej satysfakcji. Nadszedł czas na nowe i piękne działanie, które mam nadzieję realizować poprzez „Akademię Mocy”, dzieląc się wiedzą i mocą właśnie.

Anna Aleks

Przebywając wśród dzieci czuję, że jestem na właściwym miejscu. Z zachwytem i pokorą przyjmuję wszystkie lekcje, którymi kontakt z nimi mnie obdarowuje. Z wykształcenia jestem psycholożką, która ciągle się uczy i rozwija skrzydła. Moja praca to przestrzeń, w którą wkładam całą swoją energię. Obecnie pracuję w żłobku Minilandia na stanowisku psycholożki, dodatkowo pełniąc funkcję zastępcy dyrektorki. Widząc siłę i piękno dzieci, ich niezwykłą moc, chcę je wspierać i otwierać przed nimi nowe drzwi. Mogę to robić między innymi poprzez prowadzenie zajęć w ramach „Akademi Mocy” na które serdecznie zapraszam. Razem będziemy świetnie się bawić i poznawać swoje emocje.

Warsztaty wspierają dzieci w rozwoju emocjonalnym i społecznym, wzmacniają wiarę w siebie i budują poczucie własnej wartości. Są kierowane do dzieci od 7 do 10 roku życia.

Celem spotkań jest:

Nauka lepszego radzenia sobie z emocjami oraz stresem.

Wzmacnianie w dzieciach odwagi i wiary w siebie.

Budowanie poczucia własnej wartości, adekwatnej samooceny.

Rozwój samoakceptacji.

Budowanie dobrych relacji z innymi.

Nauka asertywnego reagowania w sytuacjach trudnych: odmawiania, konfliktów.

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu.

Zajęcia są prowadzone w szkole po zajęciach lekcyjnych (po wcześniejszym wyrażeniu zgody przez dyrekcję danej placówki)
lub placówkach żłobka Minilandia mieszczących się przy ul. Paniowickiej 11a, ul. Kluczborskiej 32-34 lub ul. Dolnobrzeskiej 42a/u6.

Praca na warsztatach odbywa się w grupach 8-10 osób.

Zajęcia są płatne z góry, za 10 spotkań-warsztatów po 1,5 godziny.

Cennik

Cena warsztatów to 500 zł.

Obejmuje ona:
• rozwój umiejętności społecznych Twojego dziecka
• trening z wykwalifikowaną pedagog i psycholog
• informację mailową dla rodziców po zajęciach
• możliwość bieżącego kontaktu z trenerkami
• materiały

Zapisy

O rozpoczęciu się zajęć decyduje stworzenie się grupy 8 osób.
Po otrzymaniu Państwa zgłoszeń i otwarciu szkolenia w/w miejscach otrzymają Państwo szczegółowe informacje dotyczące terminów i godzin spotkań.

Zapisy odbywają się droga e-mailową lub telefonicznie.
786 963 570
minilandia.wroc@gmail.com