W Minilandii

najważniejsi są ludzie, każdy z osobna. Mamy głębokie poczucie, iż tylko działając razem zbudujemy coś wspaniałego.

Dlatego też przywiązujemy ogromną uwagę do tworzenia partnerskich więzi z rodzicami, tak, żeby nasza współpraca była jak najbardziej owocna. Do naszej placówki nie zapraszamy tylko Twojego dziecka, zapraszamy całą Rodzinę.

dowiedz się więcej

Co to oznacza?

Chcemy stworzyć miejsce, w którym wzajemnie szanujemy swoje potrzeby i emocje.

Chcemy tworzyć bezpieczne i ciepłe miejsce, w którym traktujemy się  wzajemnie z należytym sobie szacunkiem.

Do każdego dziecka i rodzica podchodzimy indywidualnie, tak, aby w jak najlepszy sposób zaspokoić ich potrzeby.

Relacje, które chcemy nawiązywać z rodzicami opierają się na wzajemnej współpracy.

Poznaj nas

Natalia Tylutka
Ukończyłam kurs „Opiekun w żłobku”, choć była to tylko formalność - zawsze odczuwałam ogrom miłości w stosunku do dzieci! Wraz z zaangażowaniem i sumiennością, stanowi to podstawę mojej pracy. Staram się traktować każdego maluszka indywidualnie, co pozwala mi budować z każdym z nich tą "jedyną" wyjątkową więź.
W Minilandii od 2017 roku.
Karolina Mastalerz
Ukończyłam kurs „Opiekun w żłobku” i jestem dumną mamą z ogromem energii i pomysłów. Uwielbiam kreatywnie spędzać czas z dziećmi. Siedzenie na dywanie i spontaniczne zabawy to coś, co sprawia nam wszystkim dużo radości.
W Minilandi od 2017 roku.
Paulina Hojniak
Jestem studentką kierunku Psychologia stosowana, ukończyłam również kurs „Opiekun w żłobku”. Realizuję założenia pracy z dziećmi wg metody Marii Montessori, której jestem ogromną pasjonatką. Całym sercem oddana jestem naszym maluszkom.
W Minilandii od 2016 roku.
Anna Aleks
Zastępca dyrektora, psycholog
Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalnością z Psychologii Klinicznej. Od września rozpoczynam studia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju. Ciągle poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnorakich kursach i szkoleniach. Współtworzenie Minilandii, zarówno od strony organizacyjnej, jak i poprzez spędzanie czasu z dziećmi, daje mi ogromne poczucie satysfakcji i spełnienia. Moment w którym mogę pojawić się w świecie Państwa dzieci jest dla mnie bezcenny.
W Minilandii z przerwami od 2017 roku.