W Minilandii

najważniejsi są ludzie, każdy z osobna. Mamy głębokie poczucie, iż tylko działając razem zbudujemy coś wspaniałego.

Dlatego też przywiązujemy ogromną uwagę do tworzenia partnerskich więzi z rodzicami, tak, żeby nasza współpraca była jak najbardziej owocna. Do naszej placówki nie zapraszamy tylko Twojego dziecka, zapraszamy całą Rodzinę.

dowiedz się więcej

Co to oznacza?

Chcemy stworzyć miejsce, w którym wzajemnie szanujemy swoje potrzeby i emocje.

Chcemy tworzyć bezpieczne i ciepłe miejsce, w którym traktujemy się  wzajemnie z należytym sobie szacunkiem.

Do każdego dziecka i rodzica podchodzimy indywidualnie, tak, aby w jak najlepszy sposób zaspokoić ich potrzeby.

Relacje, które chcemy nawiązywać z rodzicami opierają się na wzajemnej współpracy.

Poznaj nas

Kamila Łakomska
Wspólne spędzanie czasu na dywanie na spontanicznych zabawach, to coś co uwielbiam zarówno ja jak i nasze maluchy. Uwielbiamy czytać książki, baśnie tysiąca i jednej nocy to coś co pochłania nas bez reszty!
W Minilandii od 2018 roku.
Daria Lis
Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Mimo że moją przyszłość zawodową wiążę z działaniami na rzecz seniorów, doświadczenie pracy z Państwa dziećmi jest dla mnie bezcenne i zdecydowanie poszerzające horyzonty. Maluchy każdego dnia uczą mnie jak być cierpliwym, empatycznym oraz w pełni otwartym na potrzeby drugiej osoby. Ja z kolei staram się zapewnić im jak najlepszą opiekę a także aktywne towarzyszenie i wsparcie na każdym etapie rozwoju.
W Minilandii od 2020 roku.
Paulina Smolińska
Ukończyłam kurs „Opiekun w żłobku”. Swoją zawodową i edukacyjną przyszłość wiążę z dziećmi i poszerzaniem swojej wiedzy na temat ich rozwoju. Atmosfera bliskości i wzajemnego szacunku, która panuje w naszym żłobku, to coś co bardzo cenię. Jestem wielką fanką spacerów i spędzenia czasu na świeżym powietrzu z naszymi maluszkami.
W Minilandii od 2018 roku.
Anna Aleks
Zastępca dyrektora, psycholog
Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalnością z Psychologii Klinicznej. Od września rozpoczynam studia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju. Ciągle poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnorakich kursach i szkoleniach. Współtworzenie Minilandii, zarówno od strony organizacyjnej, jak i poprzez spędzanie czasu z dziećmi, daje mi ogromne poczucie satysfakcji i spełnienia. Moment w którym mogę pojawić się w świecie Państwa dzieci jest dla mnie bezcenny.
W Minilandii z przerwami od 2017 roku.