W Minilandii

najważniejsi są ludzie, każdy z osobna. Mamy głębokie poczucie, iż tylko działając razem zbudujemy coś wspaniałego.

Dlatego też przywiązujemy ogromną uwagę do tworzenia partnerskich więzi z rodzicami, tak, żeby nasza współpraca była jak najbardziej owocna. Do naszej placówki nie zapraszamy tylko Twojego dziecka, zapraszamy całą Rodzinę.

dowiedz się więcej

Co to oznacza?

Chcemy stworzyć miejsce, w którym wzajemnie szanujemy swoje potrzeby i emocje.

Chcemy tworzyć bezpieczne i ciepłe miejsce, w którym traktujemy się  wzajemnie z należytym sobie szacunkiem.

Do każdego dziecka i rodzica podchodzimy indywidualnie, tak, aby w jak najlepszy sposób zaspokoić ich potrzeby.

Relacje, które chcemy nawiązywać z rodzicami opierają się na wzajemnej współpracy.

Poznaj nas

Justyna Diakowska
Praca z dziećmi od zawsze była moim marzeniem, dlatego też rozpoczęłam studia na kierunku "Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna". Ukończyłam również kurs "Opiekun w żłobku". Stale poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w przeróżnych kursach, dzięki którym będę mogła lepiej rozumieć nasze maluszki. Kocham swoją pracę i spełniam się w niej w stu procentach!
W Minilandii od 2020 roku.
Monika Mazur
Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym podjęłam studia magisterskie na specjalności pedagogika opiekuńcza z terapią. To na czym mi zależy to budowanie prawdziwej więzi z dziećmi, staram się kreatywnie i z zaangażowaniem organizować nasz wspólny czas.
W Minilandii od 2019 roku.
Małgorzata Zalewska
Posiadanie własnej rodziny od zawsze było moim największym marzeniem, dlatego czas oraz doświadczenie jakie zdobyłam przez ostatnie lata, zainspirowały mnie do podjęcia kursu „Opiekun w żłobku”. Obecnie dużo radości i satysfakcji sprawia mi wspieranie rozwoju dzieci przy wykorzystaniu elementów terapii SI, a także wspieranie rodziców w rozumieniu swoich pociech.
W Minilandii od 2019 roku.
Anna Aleks
Zastępca dyrektora, psycholog
Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalnością z Psychologii Klinicznej. Od września rozpoczynam studia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju. Ciągle poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnorakich kursach i szkoleniach. Współtworzenie Minilandii, zarówno od strony organizacyjnej, jak i poprzez spędzanie czasu z dziećmi, daje mi ogromne poczucie satysfakcji i spełnienia. Moment w którym mogę pojawić się w świecie Państwa dzieci jest dla mnie bezcenny.
W Minilandii z przerwami od 2017 roku.